Rot ayarı (ön düzen);

Dört kameralı, lazer sensörlü Hunter rot ayar makinamız dünyada en son çıkan teknolojidir. Yeni geliştirilen sistem lastiklere takılıyor ve janta zarar vermiyor. Her sene güncellenen araç bilgileri ile her marka ve model aracın ayar bilgileri mevcuttur.

GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1GoMotorSporları1

Balans;

Dünyanın bir numaralı lastik ve jant arıza tespit makinası olan Hunter komple bilgisayar sistemi ile çalışmaktadır. Lastiğe 600Kg. ruloyla baskı yaparak lastik arızasını ve jant arızasını tespit eder. Bu sistemle yapılan arıza tespitleri lastik üretici firmaları tarafından kabul edilmektedir. Gerçek yol şartlarında test sadece rulo ile mümkündür. Lastik çekmesini gerçek yol şartlarında tespit eder ve lastikleri çekmeyecek şekilde araca sıralayarak yerleştirir.

GoMotorSporları1GoMotorSporları1 GoMotorSporları1GoMotorSporları1GoMotorSporları1

Lastik sökme / takma;

Levyesiz son sistem sökme takma makinası ile en zor performans lastiklerini kolayca zarar vermeden söker. Operatör hiç yorulmadan run on flat lastikleri en profesyonel şekilde söker ve takar.

GoMotorSporları1GoMotorSporları1GoMotorSporları1GoMotorSporları1 GoMotorSporları1

Jant düzeltme;

Servisimizde bulunan hidrolik piston ile hasarlı jantlardaki tüm eğrilmiş bölgeler sadece birkaç dakikalık kısa bir operasyon ile kolaylıkla düzeltilebilmektedir.

GoMotorSporları1GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1

Nitrojen (Azot) gazı;

Nitrojen elde etmek için kullanılan kulelerin çalışma prensibi nedeniyle ortaya çıkan gaz, oksijen ve su buharından arınmış durumdadır. Oksijenin ve su buharının az olması lastiğin genel performansını, lastik ve jantın ömrünü olumlu biçimde etkiler. Servisimizde bulunan Nitrojen hava dönüştürme makinesi ile sadece 10 dakikalık sürede işlemler gerçekleşir.

GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1

Far ayarı;

TüvTürk araç muayene istasyonlarında kullanılan cihazlardan olan far ayar cihazımız ile her marka araçların far ayarları yapılmakta ve istenildiğince çıktı verilmektedir.

GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1 GoMotorSporları1